Libra Trade, spol. s.r.o.,  Podzámska 32 , Nové Zámky , tel.: 0918 614 970

Libra Trade 1, s.r.o., Tržničné námestie 4810, Komárno, tel: 0918 827 378

Libra WEB Web s inzerátmi nehnuteľností LIBRA TRADE
libralibra
libralibra
libra 2015
libra 2015

  • KARIERA

    POPIS PRACOVNEJ POZÍCIE

    Základný cieľ pracovnej činnosti

    Komplexné zabezpečenie procesu realizácie obchodných prípadov zameraných na predaj/prenájom bytov, rodinných domov a komerčných nehnuteľností.
    Hlavné úlohy a zodpovednosti v rámci pracovnej činnosti
    • Získavanie porfólia nehnuteľností /exkluzívna, neexkluzívna báza/
    • Obhliadka nehnuteľností
    • Inzercia, správa a pravidelný update svojej databázy
    • Pravidelný kontakt so svojimi klientami, budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s nimi prostredníctvom profesionálneho prístupu, tvorba databázy klientov
    • Zabezpečenie procesnej správnosti predkladanej dokumentácie k realizovaným obchodným prípadom
    • Zabezpečenie predkladania pravidelných správ o činnosti v súlade so stanovenými pravidlami
    Osobnostné predpoklady a profesné skúsenosti
    • Aktívna znalosť práce s ľuďmi s orientáciou na klienta
    • Znalosti a skúsenosti v rokovaniach s ľuďmi - výhoda
    • Schopnosť poradiť a presvedčiť
    • Asertivita a empatia v správnej kombinácíí
    • Skúsenosť s prácou realitného makléra - výhoda
    • Reprezentatívne vystupovanie
    • Komunikačné a organizačné schopnosti
    • Orientácia na dosiahnutie cieľa, výsledky a na efektivitu
    • Zodpovednosť a cieľavedomosť
    • Bezúhonnosť a morálne zásady
    Ďalšie predpoklady
    • Znalosť akéhokoľvek jazyka výhodou.
    • MS Office – bežný užívateľ
    • Internet Explorer / Mozilla Firefox – bežný užívateľ
    • Vlastný osobný automobil – výhodou
    PONÚKAME

    Pre našich pracovníkov vytvárame kvalitné, profesionálne a bezpečné pracovné podmienky. Dávame im pocit istoty a podpory, čoho dôkazom je úspech a stabilita celej firmy. Svojich pracovníkov vedieme k aktívnej trhovej politike, proklientskemu prístupu vo vzťahu so zákazníkom a k spoločenskej zodpovednosti. Dôraz kladieme na to, aby pracovníci v našej spoločnosti našli okrem rôznych benefitov aj priestor na osobnostný a profesionálny rast.

    • Stabilitu a zázemie prosperujúcej realitnej kancelárie
    • Firemnú kultúru založenú na etických a profesionálnych základoch
    • Atraktívnu a perspektívnu prácu s flexibilným pracovným časom
    • Časovú nezávislosť
    • Možnosť využívať prestížne kancelárske priestory spoločnosti
    • Systém vzdelávania a rozvoja svojich pracovníkov
    • Maximálnu marketingovú podporu (inzercia, reklama a podpora predaja)
    • Finančné ohodnotenie až do výšky 50 % zo získanej provízie bez nutnosti podieľať sa na prevádzkových nákladoch kancelárie

     Druh pracovného pomeru

    Živnostenské oprávnenie (práca na živnosť)

    Informácie o výberovom konaní

    V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú ponuku zašlite Váš životopis na e-mail: nz-ZVNC-libratrade.sk  .

     Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Skontaktujeme sa len s vybratými uchádzačmi, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

    Kontaktné údaje:
    LIBRA TRADE, spol. s r.o.
    Podzámska 32
    940 01  Nové Zámky

    Slovenská republika
    Vyhľadávanie nehnuteľností
    - m2
    Zoznam
    nehnuteľností
    Kategória Lokalita